Фонд ім. С.Баторія
Головна Події Консультації Про нас Проекти Партнери і донори Контакти
ПРО АСОЦІАЦІЮ
Одна только свобода способна обеспечить экономический и социальный успех - так считают члены Ассоциации "Общественные инициативы" и направляют свою деятельность на защиту основных прав и свобод человека, гарантированных Конституцией Украины. Оставайтесь с нами!
ФОТОАРХІВ

ОСОБЛИВОСТІ ВІД «ОПОРИ»

14 Чер, 2010 15:12

Про «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у Кіровоградській області» йшла мова на засіданні прес–клубу реформ в рамках проекту громадської мережі «Опора», яка діє за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Учасники прес-конференції – регіональний координатор проекту Любов Лук’янцева і перший проректор інституту післядипломної освіти Антоніна Кендюхова розповіли про хід тестування у Кіровограді і державі загалом, детально зупинилися на окремих нюансах цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, зміни правил прийому до вишів, що позначилося на зменшенні явки абітурієнтів. Так, Любов Лук’янцева повідомила, що в Україні не прийшли на тестування 101 844 особи (в нашій області – 2,5 тисячі). В результаті, 6,5 мільйона гривень бюджетних коштів викинуті на вітер. За словами Антоніни Кендюхової, цьому посприяв дозвіл щодо використання минулорічних атестатів і те, що абітурієнти вчасно не зорієнтувалися, куди саме йти. Окрім того, спостерігалося масове запізнення, особливо у понеділок – апріорі важкий день. Багато непорозумінь виникло і з сертифікатами – діти просто забували, куди їх вдома поклали… Під час тестування від ГМ «Опора» у процесі взяло участь 48 громадських спостерігачів, які не зафіксували порушень регламенту ЗНО. Окрема мова – стосовно форс-мажорних обставин так званого мінування гімназії №9. З приводу нечуваного за історію ЗНО інциденту присутніх поінформував помічник міністра МВС Віктор Жученя, який зазначив, що реагування на цю подію було адекватним. За його словами, голоси записані, ведеться слідство. Було згадане і друге «мінування» – через два дні після першого. Тут ситуація дещо незрозуміла, адже на момент дзвінка оцінювання вже відбулося. На що розраховував «віртуальний підривник»? До речі, тестування з біології таки відбудеться у Кіровограді. Поталанило – мають ще один шанс… Як би там не було, система тестування цього року збережена. Що буде далі – невідомо, але, приміром, громадська мережа «Опора» активно намагається формувати позитивний імідж незалежного оцінювання – зокрема, було проведено роз’яснювальну роботу серед батьків восьми шкіл. Далі – буде.

Автор: Юрій Лукашевський.

Повернутися до списку подій

ОСТАННІ ПОДІЇ
26.03.2014

Ближче до людей

Кіровоградська асоціація "Громадські ініціативи" розпочала проект по створенню органів самоорганізації населення в 4 громах Кіровоградського та Олександрівського районах.
Детальніше

25.01.2014

Польські неурядові організації звертаються до українських ГО

З обуренням та жахом спостерігаємо за діями української влади, які направлені проти громадян своєї країни, які хочуть реальних змін у державі.
Ми знаємо, що ви маєте прийняти багато важливих рішень у цей непростий час.
Влада старається використати ваші багаторічні зусилля в побудові демократичної та відкритої світу України проти вас. Ви є співавторами кращої України, України про яку ви мріяли.
Хочемо передати вам слова підтримки та солідарності.

Польські неурядові організації
Детальніше

23.09.2010

Влада громада В РЕЖИМ ОДНОСТОРОННЬОГО РУХУ

23 вересня у приміщенн Федерац профспілок област в дбулося громадське обговорення на тему "Публічність прозорість орган в м сцевого самоврядування". ініціатором виступила асоціація "Громадські ініціативи".
Детальніше

РОЗСИЛКА
Відписатися

ЛІЧИЛЬНИКИ ТА РЕЙТИНГИ
Кировоград - Каталог предприятий - Государство и общество

HOME MAIL MAP © 2008 Громадські ініціативи. Усі права збережено.
Дата останньго оновлення сайту: 5 травня 2008 року.