Фонд ім. С.Баторія
Головна Події Консультації Про нас Проекти Партнери і донори Контакти
ПРО АСОЦІАЦІЮ
Одна только свобода способна обеспечить экономический и социальный успех - так считают члены Ассоциации "Общественные инициативы" и направляют свою деятельность на защиту основных прав и свобод человека, гарантированных Конституцией Украины. Оставайтесь с нами!
ФОТОАРХІВ

Ближче до людей

26 Бер, 2014 20:32

Вперше в житті проводила тренінг для мешканців села -10 осіб - прямо посеред села - біля розвалин сільського клубу! Це було в Омельгороді - маленьке село з 50-ма мешканцями в Олександрівському районі, 53 км від Кіровограда. Так близько від обласно центру і так далеко від цивілізації. У селі немає ні клубу, ні магазину - раз на тиждень приїжджає підприємець легковою автівкою і привозить продукти. Є занедбане приміщення ФАПу - але там немає світла - його давно відрізали. Щоб підключити електрику потрібно 1500 грн., але у сільчан немає цих грошей. До цього села немає ні у кого ніякого діла... А два тижні тому була у селі Новопавлівка Соколівської сільської ради - враження не кращі. А ще ці два села об"єднує те, що в напрямку до них відсутні вказівники та знаки з назвою сіл... Пишу про це у зв"язку з тим, що наша організація Кіровоградська асоціація "Громадські ініціативи" розпочала проект по активізації населення сільських громад. Будемо створювати в пілотних громадах Центри активності громад, ОСН. Будемо вчити як вирішувати місцеві проблеми, які є механізми, кого залучати через фандрейзинг, написання проектів, роботу з волонтерами та ін. Ця ініціатива реалізується завдяки підтримці Ресурсного центру АНГО та NED.

Автор: Любов Лук'янцева

Повернутися до списку подій

ОСТАННІ ПОДІЇ
26.03.2014

Ближче до людей

Кіровоградська асоціація "Громадські ініціативи" розпочала проект по створенню органів самоорганізації населення в 4 громах Кіровоградського та Олександрівського районах.
Детальніше

25.01.2014

Польські неурядові організації звертаються до українських ГО

З обуренням та жахом спостерігаємо за діями української влади, які направлені проти громадян своєї країни, які хочуть реальних змін у державі.
Ми знаємо, що ви маєте прийняти багато важливих рішень у цей непростий час.
Влада старається використати ваші багаторічні зусилля в побудові демократичної та відкритої світу України проти вас. Ви є співавторами кращої України, України про яку ви мріяли.
Хочемо передати вам слова підтримки та солідарності.

Польські неурядові організації
Детальніше

23.09.2010

Влада громада В РЕЖИМ ОДНОСТОРОННЬОГО РУХУ

23 вересня у приміщенн Федерац профспілок област в дбулося громадське обговорення на тему "Публічність прозорість орган в м сцевого самоврядування". ініціатором виступила асоціація "Громадські ініціативи".
Детальніше

РОЗСИЛКА
Відписатися

ЛІЧИЛЬНИКИ ТА РЕЙТИНГИ
Кировоград - Каталог предприятий - Государство и общество

HOME MAIL MAP © 2008 Громадські ініціативи. Усі права збережено.
Дата останньго оновлення сайту: 5 травня 2008 року.